Instrukcje montażu systemów kominowych Brata Instrukcja montażu Brata Standard Instrukcja montażu Brata Uniwersal Instrukcja montażu Brata Turbo Instrukcja montażu Brata Premium Instrukcja montażu Brata Ferro

Aktualności

Targi w Szczecinie
27.04.2016

Kończymy kwietniowy maraton targowy relacją z targów w Szczecinie. Można powiedzieć, że nasza ekipa przemierzyła praktycznie całą Polskę, z zachodu na wschód, od gór po morze. Teraz złapiemy oddech na majówce, a później zapraszamy do BRATA TUR - czyli dni otwarte w składach budowlanych. Do zobaczenia!

Miło nam poinformować, że podczas  21. edycji Targów Budownictwa, nasz kominowy szalunek tynkarski otrzymał wyróżnienie Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Jednak największym i najcenniejszym dla nas wyróżnieniem była ogromna liczba odwiedzających nasze stoisko. Bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Dziękujemy wszystkim za wizytę na naszym stoisku na Targach Dom i Ogród w Kielcach. Po ilości wydanych materiałów zainteresowanym klientom oraz stanie naszych zdartych gardeł sądzimy że odwiedziła nas rekordowa grupa zwiedzających. 

DZIĘKUJEMY i do do zobaczenia za rok!

Drugiego dnia 9. edycji Targów Budowlanych SIBEX (1-3 kwietnia 2016) odbyły się I Śląskie Mistrzostwa Montażu Kominów Systemowych zorganizowane przez BRATA Systemy Kominowe. W drodze eliminacji, na wyspie konkursowej pojawiły się 4 dwuosobowe zespoły, które rozpoczęły od wstępnej analizy instrukcji montażu. Potem, dopingowane przez komentującego ich działania konferansjera rozpoczęły równą walkę o nagrody i niewątpliwą satysfakcję z dobrze wykonanej roboty.

W dniach 4-6 marca odbył się wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla wykonawców, zorganizowany wspólnie z naszym partnerem handlowym. Były szkolenia, zaprezentowaliśmy naszą nowość - szalunek tynkarski. Wykonawcy trenowali też precyzję na strzelnicy myśliwskiej, część wyników była imponująca i oczywiście były nagrody ;-) Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, dobrą zabawę i odliczamy dni do kolejnego wyjazdu...

W dniu 8.02.2016 odbyło się noworoczne spotkanie firmowe pionu handlowego i technicznego naszej marki. Podsumowaliśmy bardzo dobry dla nas rok 2015, można powiedzieć że był to rok edukacji klientów i wykonawców. Ogromnym sukcesem okazał się program BRATNI WYKONAWCA, który promował używanie szablonów do murowania kominów i nagradzał wykonawców za poprawny montaż. Natomiast nasze filmy instruktażowe obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób. Sukcesy cieszą ale nie zasypujemy gruszek w popiele i właśnie wdrażamy opatentowany i jedyny w Polsce system ochrony ceramiki przed groźnym w skutkach zatynkowaniem – czyli szalunek tynkarski. To unikatowe rozwiązanie będzie chronić zewnętrzne elementy ceramiczne na dalszych etapach budowy w szczególności przed “nadgorliwymi tynkarzami”, dodatkową zaletą tego rozwiązania będzie zwiększona  odporność trójników na ewentualne uszkodzenia transportowe.

 

Kolejne nagrody...
29.01.2016

U nas chłopaki ciężko pracują z przekazywaniem nagród. Cieszy nas zaangażowanie wykonawców i ich zaskoczenie jak otrzymują dużą mocną szlifierkę z miękkim startem - a jak to mówią spodziewali się "małej zabaweczki". Pozwolimy sobie skwitować porządna firma - porządne nagrody ;-)

Przekazaliśmy setki boxów, dziesiątki szlifierek i mnóstwo telewizorów oraz wycieczek, ale najważniejszy jest fakt iż tysiące kominów zostało wymurowanych z użyciem naszych praktycznych szablonów – jak jest to istotne wiedzą czytelnicy naszego bloga. 

© Brata Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk