Instrukcje montażu systemów kominowych Brata Instrukcja montażu Brata Standard Instrukcja montażu Brata Uniwersal Instrukcja montażu Brata Turbo Instrukcja montażu Brata Premium Instrukcja montażu Brata Ferro

Aktualności

Najnowsze wydanie to kompletny przewodnik po produktach marki Brata, a w nim:

  • szczegółowy opis poszczególnych systemów kominowych
  • kompletny wykaz elementów 
  • cennik detaliczny
  • akcesoria ułatwiające budowę komina i zwiększające jego funkcjonalność

Katalog dostępny jest w zakładce Do pobrania oraz u dystrybutorów.

W dniach 9-10 czerwca 2018 roku na terenie oddziału KPODR w Zarzeczewie miała miejsce XXXIX edycja imprezy wystawienniczo-targowej „Dni Otwartych Drzwi”. Jest to cykliczna, wielotematyczna i specjalistyczna wystawa dla producentów rolnych i ogrodniczych oraz ekspertów z branży rolno-spożywczej a także budowlanej, w której uczestniczy około 200 firm. 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach budowlanych w Kielcach. Miło nam też przekazać iż nasze opatentowane rozwiązanie płyty startowej do komina Ferro otrzymało nagrodę targowa ;-) Do zobaczenia za rok!

W pierwszy weekend kwietnia odbyły się Targi Grupy Handlowo Budowlanej. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, miłe spotkania handlowe oraz przekazane nam ciekawe sugestie, które z pewnością znajdą odzwierciedlenie w dalszym doskonaleniu naszej oferty. Do zobaczenia.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że do listy naszych dystrybutorów dołączyła firma Protektor z Bydgoszczy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pikniku wykonawcy w Ligocie Dolnej. Nieskromnie napiszemy że nasze stoisko było wręcz oblegane, z pewnością udziały w tym fakcie miała prezentacja kolekcji pięknych motocykli. Dziękujemy i pozdrawiamy ;-)

Kolejny raz murarze, którzy pierwszy raz stanęli przed zadaniem zmontowania naszego systemu kominowego poprosili nas o pomoc. Na miejscu budowy najpierw porozmawialiśmy o systemach, ich montażu i najistotniejszych zasadach pozwalających na uniknięcie ewentualnych błędów. Potem było już tylko lepiej. Montujący komin mieli już doświadczenia w montażu innych systemów kominowych, dlatego prace przebiegały szybko i sprawnie. Chwalili zalety naszych systemów: ograniczona ilość i prosty sposób wyznaczania cięć w pustakach, niewielka waga pustaków oraz zawarte w pakiecie akcesoria montażowe (szablony, gąbka itp.) i oczywiście czytelna, szczegółowo opracowana instrukcja.

Targi w Słupsku
30.05.2017

Tym razem relacja prawie z nad morza ;-) 14 maja prezentowaliśmy naszą markę na targach w Słupsku. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i zapraszamy za rok.

19.05.2017 otrzymaliśmy mail o treści:

Szanowni Państwo,

16 maja br., o godzinie 6:47 czasu nowojorskiego nasz KOLOS – Olek Doba – po pięciodniowym postoju w zatoce Barnegat w stanie New Jersey, znowu wypłynął na otwarte wody Atlantyku! Tym samym rozpoczął na dobre realizację swojej wyprawy życia. W ubiegłym roku, z powodu wypadku w trzecim dniu po starcie, musiał przerwać wyprawę. Ale Olek to KOLOS, nie poddaje się. Zgodnie z obietnicą, powraca na ocean, by dokończyć swoje marzenie.

W dniach 21-23 kwietnia 2017 roku odbyły się jubileuszowe, 10. Targi Budowlane SIBEX w Sosnowcu. Niewątpliwym wydarzeniem tych Targów były 2. MISTRZOSTWA MONTAŻU KOMINÓW SYSTEMOWYCH. 22-go kwietnia, w sobotę od godziny 10-tej rozpoczęła się rywalizacja ekip monterskich o tytuł Mistrza. Ideą konkursu była edukacja, zwrócenie uwagi jak ważny dla bezpieczeństwa użytkowników jest prawidłowy dobór oraz monaż kominów. Wybrane w drodze eliminacji cztery dwuosobowe ekipy murarzy, na specjalnie przygotowanym polu konkursowym prezentowały prawidłowy montaż kominów

© Brata Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk