Instrukcje montażu systemów kominowych Brata Instrukcja montażu Brata Standard Instrukcja montażu Brata Uniwersal Instrukcja montażu Brata Turbo Instrukcja montażu Brata Premium Instrukcja montażu Brata Ferro

Aktualności

Zapytanie ofertowe
11.07.2023

Brata sp. z o.o. zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej przeprowadzenia badań w następującym zakresie:

  1. Przeprowadzenie badań współczynnika przewodzenia ciepła (lambda λ) dla spienionego polimeru nieorganicznego (geopolimeru) w postaci płyty dla 30 próbek.
  2. Przeprowadzenie badań wytrzymałości na ściskanie próbek geopolimerowych i betonowych, sześciennych, zgodnie z normami: PN-EN 206 oraz PN-EN 12390 dla 100 próbek o wym. 100x100x100 mm
  3. Przeprowadzenie badań wytrzymałości na rozciąganie w próbie zginania belek geopolimerowych i betonowych, zgodnie z normami: PN-EN 206 oraz PN-EN 12390 dla 100 próbek o wym. 100x100x400 mm
  4. Opracowanie raportów z badań.

Okres realizacji: od momentu podpisania umowy do 31.12.2023r. (ok. 6 mies.). Proszę o podanie ceny całkowitej netto i brutto.

Będę wdzięczny o szybką odpowiedź, najpóźniej do 14.07.2023 r. Oferta może zostać dostarczona za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: emag@brata.pl lub złożona za pośrednictwem kuriera albo osobiście na adres: BRATA Sp. z o.o. ul. SŁUPSKA 12, USTKA 76-­270. W razie pytań proszę o kontakt pod nr telefonu - 790510346.

Targi dla grupy GHB
21.10.2021

W dniach  17-19.09.2021 firma GHB Bydgoszcz organizowała targi dla grupy GHB w Hotel Cukrownia w Żninie. Jako stały dostawcy SK BRATA uczestniczyliśmy w tych targach.

Serdecznie zapraszamy do Topólki (Kujawsko-Pomorskie) na Powiatowo-Gminno-Parafialne DOŻYNKI, które odbędą się w niedzielę, 8 września 2019. Jedną z atrakcji będzie wystawa fragmentu kolekcji (sponsorowanej przez naszą markę), na którą składają się "perełki motoryzacji polskiej" - motorowery i motocykle.

Uruchomiliśmy dla Was następną, już piątą edycję naszego programu Bratni Wykonawca. Wzbogaciliśmy go o kolejne, bardzo atrakcyjne nagrody. Zasady programu, jak zawsze pozostają niezmienne, liczymy zatem, że również tym razem nasza oferta spotka się z Waszym ogromnym zainteresowaniem.

Z ogromną satysfakcją chcielibyśmy poinformować, iż podczas tegorocznych targów Budma w Poznaniu, odbywających się w dniach 12-15.02 br otrzymaliśmy Złoty Medal za innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie techniki kominowej pod nazwą Panel Wyczystkowy. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie zważywszy, że na tej prestiżowej imprezie wystawialiśmy się po raz pierwszy. Z drugiej zaś strony traktujemy to jako zobowiązanie do dalszej pracy nad udoskonalaniem naszej oferty, tak aby produkty, które oferujemy, nie tylko spełniały dzisiejsze oczekiwania naszych klientów, ale także poprzez nowatorskie rozwiązania kreowały nowe standardy, trendy oraz potrzeby.

Najnowsze wydanie to kompletny przewodnik po produktach marki Brata, a w nim:

  • szczegółowy opis poszczególnych systemów kominowych
  • kompletny wykaz elementów 
  • cennik detaliczny
  • akcesoria ułatwiające budowę komina i zwiększające jego funkcjonalność

Katalog dostępny jest w zakładce Do pobrania oraz u dystrybutorów.

W dniach 9-10 czerwca 2018 roku na terenie oddziału KPODR w Zarzeczewie miała miejsce XXXIX edycja imprezy wystawienniczo-targowej „Dni Otwartych Drzwi”. Jest to cykliczna, wielotematyczna i specjalistyczna wystawa dla producentów rolnych i ogrodniczych oraz ekspertów z branży rolno-spożywczej a także budowlanej, w której uczestniczy około 200 firm. 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach budowlanych w Kielcach. Miło nam też przekazać iż nasze opatentowane rozwiązanie płyty startowej do komina Ferro otrzymało nagrodę targowa ;-) Do zobaczenia za rok!

W pierwszy weekend kwietnia odbyły się Targi Grupy Handlowo Budowlanej. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, miłe spotkania handlowe oraz przekazane nam ciekawe sugestie, które z pewnością znajdą odzwierciedlenie w dalszym doskonaleniu naszej oferty. Do zobaczenia.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że do listy naszych dystrybutorów dołączyła firma Protektor z Bydgoszczy.

© Brata Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk