Instrukcje montażu systemów kominowych Brata Instrukcja montażu Brata Standard Instrukcja montażu Brata Uniwersal Instrukcja montażu Brata Turbo Instrukcja montażu Brata Premium Instrukcja montażu Brata Ferro

Aktualności

W dniach 9-10 czerwca 2018 roku na terenie oddziału KPODR w Zarzeczewie miała miejsce XXXIX edycja imprezy wystawienniczo-targowej „Dni Otwartych Drzwi”. Jest to cykliczna, wielotematyczna i specjalistyczna wystawa dla producentów rolnych i ogrodniczych oraz ekspertów z branży rolno-spożywczej a także budowlanej, w której uczestniczy około 200 firm. 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach budowlanych w Kielcach. Miło nam też przekazać iż nasze opatentowane rozwiązanie płyty startowej do komina Ferro otrzymało nagrodę targowa ;-) Do zobaczenia za rok!

W pierwszy weekend kwietnia odbyły się Targi Grupy Handlowo Budowlanej. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, miłe spotkania handlowe oraz przekazane nam ciekawe sugestie, które z pewnością znajdą odzwierciedlenie w dalszym doskonaleniu naszej oferty. Do zobaczenia.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że do listy naszych dystrybutorów dołączyła firma Protektor z Bydgoszczy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pikniku wykonawcy w Ligocie Dolnej. Nieskromnie napiszemy że nasze stoisko było wręcz oblegane, z pewnością udziały w tym fakcie miała prezentacja kolekcji pięknych motocykli. Dziękujemy i pozdrawiamy ;-)

Kolejny raz murarze, którzy pierwszy raz stanęli przed zadaniem zmontowania naszego systemu kominowego poprosili nas o pomoc. Na miejscu budowy najpierw porozmawialiśmy o systemach, ich montażu i najistotniejszych zasadach pozwalających na uniknięcie ewentualnych błędów. Potem było już tylko lepiej. Montujący komin mieli już doświadczenia w montażu innych systemów kominowych, dlatego prace przebiegały szybko i sprawnie. Chwalili zalety naszych systemów: ograniczona ilość i prosty sposób wyznaczania cięć w pustakach, niewielka waga pustaków oraz zawarte w pakiecie akcesoria montażowe (szablony, gąbka itp.) i oczywiście czytelna, szczegółowo opracowana instrukcja.

Targi w Słupsku
30.05.2017

Tym razem relacja prawie z nad morza ;-) 14 maja prezentowaliśmy naszą markę na targach w Słupsku. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i zapraszamy za rok.

19.05.2017 otrzymaliśmy mail o treści:

Szanowni Państwo,

16 maja br., o godzinie 6:47 czasu nowojorskiego nasz KOLOS – Olek Doba – po pięciodniowym postoju w zatoce Barnegat w stanie New Jersey, znowu wypłynął na otwarte wody Atlantyku! Tym samym rozpoczął na dobre realizację swojej wyprawy życia. W ubiegłym roku, z powodu wypadku w trzecim dniu po starcie, musiał przerwać wyprawę. Ale Olek to KOLOS, nie poddaje się. Zgodnie z obietnicą, powraca na ocean, by dokończyć swoje marzenie.

W dniach 21-23 kwietnia 2017 roku odbyły się jubileuszowe, 10. Targi Budowlane SIBEX w Sosnowcu. Niewątpliwym wydarzeniem tych Targów były 2. MISTRZOSTWA MONTAŻU KOMINÓW SYSTEMOWYCH. 22-go kwietnia, w sobotę od godziny 10-tej rozpoczęła się rywalizacja ekip monterskich o tytuł Mistrza. Ideą konkursu była edukacja, zwrócenie uwagi jak ważny dla bezpieczeństwa użytkowników jest prawidłowy dobór oraz monaż kominów. Wybrane w drodze eliminacji cztery dwuosobowe ekipy murarzy, na specjalnie przygotowanym polu konkursowym prezentowały prawidłowy montaż kominów

A teraz coś z pięknego z pleneru, zdjęcia z wyjazdu integracyjnego dla wykonawców naszego Partnera. To już czwarty wyjazd którego nasza marka była współorganizatorem, byliśmy w Białce Tatrzańskiej. Jak zawsze i tym razem było mnóstwo atrakcji: wyprawa kładami, termy Bania, zielony kulig, nie zabrakło też chwili na zaprezentowanie naszych nowinek firmowych. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i uczestnictwo oraz zapraszamy za rok ;-)

© Brata Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk