Instrukcje montażu systemów kominowych Brata Instrukcja montażu Brata Standard Instrukcja montażu Brata Uniwersal Instrukcja montażu Brata Turbo Instrukcja montażu Brata Premium Instrukcja montażu Brata Ferro

Napisali o nas

Mistrzostwa Montażu Kominów Systemowych - zwycięzcy wyłonieni

W dniach 21-23 kwietnia 2017 roku odbyły się jubileuszowe, 10. Targi Budowlane SIBEX w Sosnowcu. Niewątpliwym wydarzeniem tej imprezy były II Mistrzostwa Montażu Kominów Systemowych. W sobotę 22 kwietnia, o godzinie 10-tej rozpoczęła się rywalizacja czterech wybranych w drodze eliminacji ekip monterskich. Dwuosobowe zespoły musiały wykazać się znajomością zasad i techniki montażu kominów systemowych. Swoje umiejętności pokazali montując trójwarstwowy, izolowany system kominowy BRATA UNIWERSAL, którego specjalna konstrukcja obudowy pozwala na pełne ocieplenie rury szamotowej oraz przewietrzenie komina.

Mistrzostwa Montażu Kominów Systemowych

BRATA Systemy Kominowe zapraszają 22 kwietnia na Mistrzostwa Montażu Kominów Systemowych. Podczas najbliższych Targów Sibex odbędą się Mistrzostwa Montażu Kominów Systemowych. Już w sobotę 22 kwietnia o godz. 10 rozpocznie się rywalizacja czterech wybranych w drodze eliminacji ekip monterskich. Dwuosobowe zespoły będą musiały wykazać się znajomością zasad i techniki montażu systemów kominowych. Na specjalnie przygotowanym polu konkursowym ich murarskim zmaganiom bacznie przyglądać się będzie jury, które oceni nie tylko prawidłowość wykonania, ale także jej precyzję i profesjonalizm. Konkurs ma na celu uświadomienie widzom i uczestnikom jak ważną kwestią dla bezpieczeństwa użytkowników jest prawidłowy dobór oraz montaż kominów.

Ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość

Z przyjemnością informujemy, że w rankingu Forbesa 2017 firma Henkor znalazła się w przedziale firm 5-50 mln na miejscu 90 w województwie kujawsko-pomorskim. Z tej okazji redakcja Forbesa napisała artykuł poświęcony naszej firmie.

Laureaci Diamentów Forbesa - woj. kujawsko-pomorskie
Artykuł Forbesa poświęcony firmie Henkor

37. Dni Otwartych Drzwi w oddziale Zarzeczewo Ośrodka Doradztwa Rolniczego

Przez sobotę i niedzielę trwały 37. już Dni Otwartych Drzwi w oddziale Zarzeczewo Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Były wystawy, pokazy i występy. [...] Spośród produktów zgłoszonych do oceny komisja konkursowa przyznała [...] puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie za kominkowy szalunek tynkowy oraz strop zespolony gęstożebrowy wystawiany przez firmę Henkor J.M. Kordylak - Spółka Jawna.

9. Targi Budownictwa SIBEX

W pogodny, wiosenny poranek 1 kwietnia 2016 w hali Expo Silesia w Sosnowcu wystartowały 9. Targi Budownictwa SIBEX. [...] Wśród bardzo wielu perfekcyjnie prezentujących się stoisk wystawowych zainteresowanie wzbudzała oferta BRATA Systemy Kominowe. [...] Udzielanie wszelkich porad to dla nas nic nowego. Od lat organizujemy szkolenia teoretyczne z prezentacją dla wykonawców i praktyczne bezpośrednio na budowach. Chętnie poświęcamy czas na doradztwo techniczne wszystkim, którzy borykają się z problemami na budowie bądź z brakiem specjalistycznej wiedzy na temat kominów systemowych. Współpracujemy z architektami, konstruktorami, nadzorem budowlanym i mistrzami kominiarskimi.

© Brata Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk