Instrukcje montażu systemów kominowych Brata Instrukcja montażu Brata Standard Instrukcja montażu Brata Uniwersal Instrukcja montażu Brata Turbo Instrukcja montażu Brata Premium Instrukcja montażu Brata Ferro

O firmie

Brata Systemy Kominowe to przedsięwzięcie rodzinne. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych oraz duża znajomość handlowych realiów rynku budowlanego pozwoliły nam stworzyć podczas prac badawczo-rozwojowych produkty, z których dziś z ogromnym zadowoleniem korzystają nie tylko użytkownicy w Polsce, ale także w wielu krajach poza jej granicami. W swojej pracy kierujemy się zawsze zasadą oferowania produktu najwyższej jakości, dlatego też w naszych systemach zastosowaliśmy wiele rozwiązań i usprawnień dotychczas nie spotykanych u innych producentów.

 

Nasza działalność jednak nie sprowadza się wyłącznie do opracowywania, produkcji  i sprzedaży nowoczesnych systemów kominowych. Prowadzimy zakrojoną na szeroką skalę działalność edukacyjną i szkoleniową skierowaną do sprzedawców i montażystów systemów kominowych. Dysponujmy odpowiednim zapleczem szkoleniowo-technicznym przygotowanym to tego typu zadań, a także wyspecjalizowanymi grupami serwisowymi, gotowymi pomóc w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Połączenie wszystkich tych czynników oraz profesjonalizm i najwyższy poziom obsługi czynią nas na dzień dzisiejszy najprężniej rozwijającym się w Polsce producentem systemów kominowych.

 

Brata Polska marka
© Brata Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk