Instrukcje montażu systemów kominowych Brata Instrukcja montażu Brata Standard Instrukcja montażu Brata Uniwersal Instrukcja montażu Brata Turbo Instrukcja montażu Brata Premium Instrukcja montażu Brata Ferro

Brata sponsorem Trzeciej transatlantyckiej wyprawy kajakowej Aleksandra Doby

19.05.2017 otrzymaliśmy mail o treści:

Szanowni Państwo,

16 maja br., o godzinie 6:47 czasu nowojorskiego nasz KOLOS – Olek Doba – po pięciodniowym postoju w zatoce Barnegat w stanie New Jersey, znowu wypłynął na otwarte wody Atlantyku! Tym samym rozpoczął na dobre realizację swojej wyprawy życia. W ubiegłym roku, z powodu wypadku w trzecim dniu po starcie, musiał przerwać wyprawę. Ale Olek to KOLOS, nie poddaje się. Zgodnie z obietnicą, powraca na ocean, by dokończyć swoje marzenie.

Jeszcze raz gratuluję, że znaleźli się Państwo w gronie Sponsorów Trzeciej transatlantyckiej wyprawy kajakowej Aleksandra Doby.

Pragnę zaznaczyć, że jest to niezwykłe i niepowtarzalne przedsięwzięcie. Olek podejmuje próbę pokonania Atlantyku drogą północną. Jeśli to zrealizuje,  będzie pierwszym Polakiem i pierwszym człowiekiem w historii, który tego dokona. Będzie to wyjątkowa, trudna, często też trzymająca w napięciu wyprawa. Będziemy tego wydarzenia bezpośrednimi świadkami.  Ale też, co ważne, bez Państwa ta wyprawa mogłaby się w ogóle nie wydarzyć.

Jeszcze raz w Olka i swoim imieniu bardzo Państwu dziękuję, że zdecydowali się zainwestować w to wyjątkowe wydarzenie.

Zachęcam do śledzenia wyprawy Olka. 

Szczegóły znajdą Państwo na:

a) stronie www:

http://www.aleksanderdoba.pl/wyprawy/trzecia-wyprawa-transatlantycka/

b) na fb Olka:

https://www.facebook.com/OloDoba/

Bezpośrenią trasę (aktualizowaną każdego dnia) Olka będzie można śledzić na stronie:

http://olo.navsim.pl/

Trzymamy kciuki za Olka!

Dziękuję!
Magdalena Czopik 

BRATA3.jpg

© Brata Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk